LetakAkce CZ

Vyměňte Albert body za slevy na stavebnice LEGO

MrOferto
Albert supermarket i hypermarket lákají zákazníky na výhodnou akci, která jim umožní získat slevy na oblíbené stavebnice LEGO. Sbírání bodů je jednoduché a přináší mnoho výhod. Stačí nakoupit v Albert supermarketu nebo hypermarketu za minimálně 200 Kč a získat 1 bod za každých dalších 200 Kč utracených za nákup zboží. Ať už jste LEGO nadšenci nebo hledáte dárek pro děti, tato Albert akce je přesně pro vás.
Vyměňte Albert body za slevy na stavebnice LEGO

Jak internetové stránky společnosti, tak Albert leták informují o nových akcích, kterých mohou zákazníci využít napříč Českou republikou. Nyní probíhá Albert akce na stavebnice LEGO, kterou zákazníkům umožňuje získat slevy na stavebnice LEGO prostřednictvím sběru bodů. Výhody Albert letáku jsou jasné – nabízí příležitostné akce a slevy na široký sortiment zboží. Nejedná se tak pouze o akce na potraviny, nápoje, anebo drogerii. Součástí akcí je často i příslušenství na zahradu, nádobí, doplňky do domácnosti nebo LEGO stavebnice.

Pravidla akce a získání bodů

Pravidla akce jsou jednoduchá. Zákazníci získávají body za nákupy v Albert supermarketech a hypermarketech v celé České republice v době trvání akce od 6. 3. 2024 do 14. 5. 2024 nebo do vyčerpání zásob. Každých utracených 200 Kč přináší 1 bod. Kromě akce v Albertu existují i další možnosti získání LEGO stavebnic či kostiček za výhodné ceny, například prostřednictvím Dráčik katalogu, vydávaném několikrát do roka, především před Vánoci. Je důležité dodržovat určitá omezení a podmínky akce. Například počet stavebnic LEGO je omezen na 10 kusů na osobu za den a akce není určena pro podnikatelské účely. Stavebnice LEGO jsou světově známé a kvalitní. Oblíbené jsou i proto, že jsou schopné rozvíjet kreativitu u dětí i dospělých. Jejich univerzální charakter a bezpočet možností stavění je činí jednou z nejoblíbenějších hraček po celém světě. Výměna Albert bodů za LEGO poskytuje zákazníkům skvělou možnost získat tyto oblíbené stavebnice za výhodné ceny.

Stavebnice LEGO nejsou jediným lákadlem nakupování v obchodech Albert. Kromě této atraktivní akce nabízí společnost také široký sortiment dalších produktů pro děti i dospělé. Zákazníci zde mohou nalézt i několik dalších druhů hraček a zboží, které podporuje rozvoj dětských dovedností a zabaví celou rodinu. Mezi oblíbené alternativy k LEGU patří například stavebnice Mega Bloks nebo Playmobil, které lze příležitostně objevit i v POMPO katalogu, který si je možné prolistovat na slevovém portálu MrOferto.

Po skončení Albert LEGO akce se mohou zákazníci těšit na další výhodné nabídky, o nichž bude opět informovat jak eshop společnosti, tak ve většině případů i jednou týdně vycházející leták Albert.

« Kostým na čarodějnice ještě stíháte. Vyrobte si jej sami doma podlě těchto tipů Vytvořte si útulnou ložnici, ve které se bude skvěle relaxovat a spát »