LetakAkce CZ

Letáky | Hypermarkety a supermarkety | Penny

Penny market leták od čtvrtka 18.07.2024 + leták příští týden

PENNY

25.07. – 31.07.2024

Zobrazit leták
PENNY

18.07. – 24.07.2024

Zobrazit leták
PENNY

11.07. – 17.07.2024

Zobrazit leták
PENNY

04.07. – 10.07.2024

Zobrazit leták
PENNY

27.06. – 03.07.2024

Zobrazit leták

Expirované letáky Penny »

Letáky Penny i ve vašem městě

Penny Praha Penny Brno Penny Ostrava Penny Plzeň Penny Liberec Penny Olomouc Penny České Budějovice Penny Hradec Králové Penny Ústí nad Labem Penny Pardubice Penny Zlín Penny Kladno Penny Most Penny Opava Penny Frýdek-Místek Penny Jihlava Penny Karviná Penny Teplice Penny Chomutov Penny Karlovy Vary Penny Děčín Penny Jablonec nad Nisou Penny Mladá Boleslav Penny Prostějov

Penny leták

Každý týden se můžete těšit na nový Penny leták plný skvělých nabídek a slev! Akční leták Penny vychází pravidelně ve čtvrtek a jeho platnost trvá do následující středy. Ať už hledáte potraviny, úklidové prostředky, nebo třeba krmivo pro domácí mazlíčky, akce Penny vás vždy příjemně překvapí. Věříme, že tato rozmanitost zajišťuje, že si každý zákazník najde to své.

Ptáte se, co je tak speciálního na aktuálním Penny letáku? Kromě skvělých slev na značkové zboží se můžete těšit také na produkty privátních značek Penny, což znamená ještě širší výběr za výhodné ceny. A nezapomeňte, každý týden je zveřejněn i Penny leták na příští týden, abyste mohli plánovat své nákupy s předstihem a neunikla vám žádná výhodná nabídka.

Navíc, na našich stránkách najdete letáky nejen Penny, ale také dalších obchodů, jako je Lidl, což vám umožní snadno porovnat akce a vybrat ty nejlepší nabídky. Lidl leták je skvělý způsob, jak mít přehled o všech dostupných slevách a akcích.

Obchod Penny a jeho sortiment

Obchod Penny vstoupil na český trh v roce 1997 a nyní provozuje přes 350 prodejen po celé zemi. Hlavními produkty jsou potraviny, domácí potřeby a zboží pro mazlíčky. Oblíbené jsou především čerstvé produkty jako ovoce, zelenina, maso a mléčné výrobky od českých výrobců. Výběr je opravdu rozmanitý, od značkových produktů po privátní značky Penny, což zajišťuje širokou škálu cenových kategorií.

Penny je známé svým mottem „Nakupujte hezky česky“, které zdůrazňuje podporu lokálních dodavatelů. Mezi oblíbené produkty patří pečivo od lokálních pekařů, maso od českých řezníků a pivo od regionálních pivovarů. Tyto produkty často naleznete v jejich akčním letáku Penny. Nezapomeňte také na věrnostní programy a Penny body, které můžete sbírat při každém nákupu a následně je využít na různé odměny nebo slevy.

Otevírací doba Penny je velmi příznivá, většina prodejen je otevřena od brzkého rána až do večerních hodin. Přesné časy se mohou lišit podle konkrétní pobočky. Podobně jako Penny, i Kaufland nabízí široký sortiment zboží od potravin po domácí potřeby. Díky konkurenčním cenám a různorodým Kaufland akcím je nakupování velmi výhodné.

Kdy otevírá Penny?

Otevírací doba Penny je většinou od 07:00 do 21:00 od pondělí do neděle. Otevírací doba PENNY ale závisí na konkrétní prodejně. Doporučujeme prověřit aktuální otevírací dobu pro konkrétní prodejnu, kterou chcete navštívit, na oficiálních webových stránkách řetězce nebo se informovat přímo v dané prodejně.

Kde lze najít Penny bedýnky?

Oblíbené Penny bedýnky, plné různých druhů ovoce a zeleniny, se nejčastěji nachází v regálu u ovoce a zeleniny, případně u pokladen.

Další obchody

Již jste viděli všechny letáky z obchodu Penny? Nevadí, u nás naleznete akční nabídky z dalších obchodů. Stačí kliknout na logo některého z níže zobrazených obchodů a zobrazí se vám všechny jeho akční letáky a nabídky.

Lidé hledají také

Kaufland akce Akční leták Lidl Albert leták PDF Tesco leták BILLA leták na příští týden Akční leták Globus Leták Biedronka Polsko Makro leták Leták NORMA příští týden COOP HB leták Akční leták Hruška JIP leták Albert supermarket Leták Albert hypermarket Terno leták FLOP leták Zeman leták Trefa leták