LetakAkce CZ

Letáky | Hypermarkety a supermarkety | Lidl

Akční LIDL leták od pondělí 22.07.2024

Lidl

25.07. – 28.07.2024

Zobrazit leták
Lidl

22.07. – 28.07.2024

Zobrazit leták
Lidl-shop.cz

22.07. – 28.07.2024

Zobrazit leták

Expirované letáky Lidl »

Letáky Lidl i ve vašem městě

Lidl Praha Lidl Brno Lidl Ostrava Lidl Plzeň Lidl Liberec Lidl Olomouc Lidl České Budějovice Lidl Hradec Králové Lidl Ústí nad Labem Lidl Pardubice Lidl Zlín Lidl Havířov Lidl Kladno Lidl Most Lidl Opava Lidl Frýdek-Místek Lidl Jihlava Lidl Karviná Lidl Teplice Lidl Chomutov Lidl Karlovy Vary Lidl Děčín Lidl Jablonec nad Nisou Lidl Mladá Boleslav

Lidl leták

Hledáte aktuální slevy a skvělé nabídky? Lidl leták je tu pro Vás! Každý týden přinášíme dvě verze akčního letáku – jednu platnou od pondělí do neděle a druhou od čtvrtka do neděle. A pro ty, kteří rádi plánují dopředu, máme i Lidl leták na příští týden, který je zveřejňován několik dní před koncem platnosti současného letáku.

Lidl leták přináší pestrou škálu slev na potraviny, vlastní produkty a mnoho dalšího. A co je nejlepší? Slevy můžete využít ve všech prodejnách Lidl na území České republiky! Navíc, pro ty, kdo bydlí blízko hranic s Polskem, se často vyplatí podívat se i na leták Lidlu v Polsku, kde můžete najít ještě výhodnější nabídky. Chcete ušetřit ještě více? Nezapomeňte využít aplikaci Lidl Plus, kde získáte slevové kupóny a další výhody!

A co konkurence? I když Lidl nabízí skvělé akce, neměli byste zapomenout zkontrolovat i Kaufland akce. Tento obchod má také zajímavé nabídky, které se dají uplatnit ve všech prodejnách Kaufland v České republice.

Obchod Lidl a jeho sortiment

Vítejte v obchodě Lidl, který nabízí široký sortiment produktů nejen v kamenných prodejnách, ale i online prostřednictvím Lidl e-shopu. V Lidlu naleznete vše, co potřebujete, od čerstvých potravin přes kvalitní značkové produkty až po vlastní značky jako Pilos, Pikok, W5 a Delux. V Lidlu se také můžete těšit na pravidelné tematické týdny, jako je například Lidl italský týden, kde objevíte speciality z různých koutů světa.

Lidl otevírací doba se liší podle jednotlivých poboček, ale většina prodejen má otevřeno od pondělí do neděle od 07:00 do 22:00.

Obchod Lidl se pyšní nejen širokou nabídkou potravin, ale také spotřebního zboží. Mezi populární produkty patří čerstvé pečivo, mléčné výrobky, masné produkty a čisticí prostředky. Pro více informací o slevách a akcích sledujte Lidl leták a Lidl akce na našem webu a nakupujte chytře a výhodně!

Co je Lidl Plus?

Lidl Plus je mobilní aplikace řetězce Lidl, která slouží jako věrnostní program pro zákazníky. Uživatelé aplikace získávají přístup k exkluzivním slevám, speciálním nabídkám a kuponům, které mohou využít při nákupech na prodejnách Lidl. Kromě toho aplikace zahrnuje digitální účtenku a informace o aktuálních akcích a produktech.

Kdy má Lidl čerstvé květiny?

Čerstvé květiny má Lidl CZ k zakoupení na prodejně každý den, ať už se jedná o řezané, anebo květiny v květináči. Květiny, které je možné zakoupit, se mění podle aktuálního ročního období. Na jaře se například s velkým úspěchem setkávají tulipánové pugety. Na většině poboček jsou pak k dostání také bylinky, opět jak v květináči, tak natrhané, ideální pro přípravu provoněného pokrmu.

Další obchody

Již jste viděli všechny letáky z obchodu Lidl? Nevadí, u nás naleznete akční nabídky z dalších obchodů. Stačí kliknout na logo některého z níže zobrazených obchodů a zobrazí se vám všechny jeho akční letáky a nabídky.

Lidé hledají také

PENNY leták od čtvrtka Aktuální leták Kaufland Akce Albert Tesco supermarket leták Akce BILLA Akce Globus Biedronka Polsko leták Leták Makro Akce NORMA COOP leták Hruška leták Leták JIP Albert supermarket leták Akční leták Albert hypermarket Leták Terno Leták FLOP Zeman akce Leták Trefa