LetakAkce CZ

Letáky | Hypermarkety a supermarkety | Tesco

Tesco leták od středy 24.07.2024 + leták příští týden

Tesco

24.07. – 30.07.2024

Zobrazit leták
Tesco

17.07. – 23.07.2024

Zobrazit leták

Expirované letáky Tesco »

Letáky Tesco i ve vašem městě

Tesco Praha Tesco Brno Tesco Ostrava Tesco Plzeň Tesco Liberec Tesco Olomouc Tesco České Budějovice Tesco Hradec Králové Tesco Ústí nad Labem Tesco Zlín Tesco Havířov Tesco Kladno Tesco Most Tesco Opava Tesco Frýdek-Místek Tesco Jihlava Tesco Karviná Tesco Chomutov Tesco Karlovy Vary Tesco Děčín Tesco Jablonec nad Nisou Tesco Mladá Boleslav Tesco Prostějov Tesco Přerov

Tesco leták

Chcete ušetřit na nákupech? Tesco leták je tu pro vás! Tento oblíbený akční leták, který naleznete na našich stránkách, vychází každou středu a platí do následujícího úterý. Díky tomu máte dostatek času naplánovat své nákupy dopředu. Navíc Tesco leták na příští týden je dostupný již několik dní před koncem platnosti aktuálního letáku, takže se můžete připravit na nadcházející Tesco akce.

V Tesco letáku naleznete širokou škálu produktů za zvýhodněné ceny. Od čerstvého ovoce a zeleniny, přes masné výrobky až po drogerii a oblečení. Nechybí ani speciální nabídky pro držitele Tesco Clubcard, což vám umožní ušetřit ještě více! Tesco pravidelně aktualizuje své letáky o sezónní a tematické akce, což znamená, že se vždy můžete těšit na něco nového.

Nezapomeňte, že kromě Tesco letáků můžete u nás najít i akční nabídky od dalších obchodů jako je Lidl, který je známý svými výhodnými cenami a pestrou nabídkou produktů. Porovnejte si jednotlivé letáky a vyberte si to nejlepší pro vás!

Tesco leták je skvělým pomocníkem pro všechny, kdo chtějí ušetřit a získat výhodné nabídky na širokou škálu výrobků. Neváhejte a prolistujte si aktuální i budoucí Tesco leták ještě dnes!

O obchodu Tesco a jeho sortiment

Tesco patří mezi největší maloobchodní řetězce na světě. V nabídce najdete široký sortiment potravin, nápojů, domácích potřeb, elektroniky, oblečení a doplňků pro celou rodinu, stejně jako produkty pro dům a zahradu. Tesco je známé svými vlastními značkami, jako je Tesco Finest, která nabízí prémiové produkty nejvyšší kvality, a Tesco Value, zaměřená na cenově dostupné zboží.

Tesco rovněž nabízí módní značku F&F, která poskytuje stylové oblečení pro ženy, muže i děti. Pro rodiny s dětmi je zde značka Fred & Flo, zahrnující dětské potřeby a kosmetiku.

Pro srovnání, konkurence jako Albert také nabízí široký sortiment zboží a pravidelné akce. Porovnání obchodů a letáků vám může pomoci najít ty nejlepší nabídky.

Kde dobít Tesco Mobile?

Dobít si kredit u Tesco Mobile lze zcela snadno online cestou, případně v prodejnách Tesco, které se nachází napříč celou Českou republikou. Taktéž je možnost dobití Tesco mobile u vybraných partnerů, v některých bankomatech i na čerpacích stanicích.

Co je Tesco Extra?

Tesco Extra je formát prodejen společnosti Tesco, který představuje největší a nejkomplexnější typ hypermarketů v rámci této maloobchodní sítě. Tyto prodejny nabízejí širokou škálu produktů a služeb pod jednou střechou. Jsou charakteristické širokým sortimentem, doplňkovými službami a delší otevírací dobou.

Další obchody

Již jste viděli všechny letáky z obchodu Tesco? Nevadí, u nás naleznete akční nabídky z dalších obchodů. Stačí kliknout na logo některého z níže zobrazených obchodů a zobrazí se vám všechny jeho akční letáky a nabídky.

Lidé hledají také

Leták PENNY Aktuální leták Kaufland Lidl akční leták Akce Albert Akční leták BILLA Globus akční leták Polské letáky Biedronka Leták Makro Akční leták NORMA COOP Tuty leták Hruška leták PDF Leták JIP Leták Albert supermarket PDF Akční leták Albert hypermarket Leták Terno Leták FLOP Zeman akce Leták Trefa