LetakAkce CZ

Kostým na čarodějnice ještě stíháte. Vyrobte si jej sami doma podlě těchto tipů

MrOferto
Čarodějnice letos připadají na 30.4. 2024 a chystá se je oslavit velké množství lidí. Do příprav oslav se už s předstihem pustili i organizátoři různých akcí. Tento den lidé oslavují příchod jara. V dřívějších dobách lidé zapalovali ohně, aby odehnali zlé čarodějnice a dělali i další rituály, které odháněly zlo. V současné době už se různé magické rituály nedělají. Lidé tento den berou pouze jako tradici a zábavu. Jestliže se i vy chystáte vyrazit na oslavu, ale ještě nemáte kostým, vyrobte si jej doma.
Kostým na čarodějnice ještě stíháte. Vyrobte si jej sami doma podlě těchto tipů

Základní oblečení v černé barvě

Černá barva je barvou čarodějnic. Podívejte se proto doma do skříní a na další místa, abyste našli co nejvíce černých kousků. Hledejte primárně: trička, sukně, šaty nebo kalhoty. V případě, že máte doma oblečení, které vám nebude chybět, udělejte do něj díry nebo jej natrhejte, aby vypadalo staře.

Pokud nenajdete tričko, šaty nebo jiný kousek v černé barvě, zkuste vyhledat jiné tmavé oblečení. Vhodná je i fialová, modrá, hnědá nebo oranžová barva. Tyto barvy můžete také různě kombinovat.

čarodějnice v černé barvě

Každá čarodějnice by měla mít doplňky

Bez doplňků se neobejde žádná čarodějnice a jestliže milujete extravagantní šperky a doplňky, tak právě teď je ten pravý čas si tyto doplňky vzít. Využijte široké klobouky, šátky, různé pláště, velké prsteny, čelenky, dekorační pavouky, korále z kostí, náramky z peří a další rekvizity.

Výrazné a tmavé líčení

Jemné líčení, které nosí ženy do práce nebo každodenní líčení se na tento den příliš nehodí. Místo toho sáhněte po tmavých barvách a výrazných rtěnkách. Zvýrazněte vaše oči kouřovým líčením nebo použijte sytě rudou rtěnku. S tužkou na oči si vytvořte na tváři bradavici, pihy, pavouky nebo pavučiny.

výrazné líčení čarodějnice

Převlečte se za lesní, zlou, dětskou nebo moderní čarodějnici

Až si budete vybírat kostým a hledat doplňky, myslete na to, že můžete být i zlá, lesní, dětská nebo moderní čarodějnice.

« 4 recepty, které můžete udělat z vajec Vyměňte Albert body za slevy na stavebnice LEGO »