LetakAkce CZ

Letáky | Hypermarkety a supermarkety | Makro

Makro - akční leták, zboží v akci

Expirované letáky Makro »

Letáky Makro i ve vašem městě

Makro Praha Makro Brno Makro Ostrava Makro Plzeň Makro Liberec Makro Olomouc Makro České Budějovice Makro Hradec Králové Makro Ústí nad Labem Makro Zlín Makro Jihlava Makro Chomutov Makro Karlovy Vary Makro Říčany

Makro leták

Jaké akce je v současné době možné během nákupu uplatnit, vždy prozradí Makro akční leták, vycházející v několika provedeních. Leták Makro přináší příhodné slevy na sortiment, kam se řadí nejen potraviny a nápoje, ale také drogistické potřeby, dekorace, elektronika a ojedinělé nejsou ani Makro akce na úklidové prostředky. Obecně se Makro leták skládá ze zhruba 20 stran různých akcí a slev. Dostupný je akční leták Makro online, prolistovat si jej tak může každý. Jediné, co k tomu bude zapotřebí, je chytré zařízení s připojením k internetu. Pak může mít zákazník všechny akce Makro vždy při ruce. Makro leták obsahuje akce nejen na značkové zboží, ale také na své privátní značky. Mezi ty se řadí třeba Metro Chef, Metro Premium a nechybí ani Metro Profesionnal.

Existují tři možnosti, jak si prolistovat aktuální Makro leták, tou první je online verze. Druhou variantou je vyzvednout si leták Makro na některé z prodejen, například v Makro Plzeň. Třetí možností je stažení aplikace Makro do chytrého zařízení a zobrazení aktuálního letáku přímo v ní. Stejně tak je tomu i u dalšího obchodního řetězce, kterým je Lidl a jeho Lidl leták. Výhodou aplikací je, že se zde dají přímo podle lokality zobrazit konkrétní letáky, jako je třeba Makro leták Brno. Akční leták Makro je obvykle vydávaný jednou za 14 dní, a to v několika variantách, těšit se zákaznici mohou obvykle na leták s akčními cenami spotřebního zboží nebo na Makro leták zaměřený na gastronomii.

Jakmile se blíží konec platnosti aktuálního letáku, obvykle je možné si prolistovat i nadcházejí leták, kterým je právě Makro leták na příští týden. V letácích Makro pro následující týden jsou k dostání jiné akce, než které bylo možné uplatnit doposud, avšak stejně výhodné. Opět se mohou zákazníci těšit na spoustu akčního zboží v potravinovém i nepotravinovém sektoru. Makro akce mohou v současné době využívat nejen podnikatelé, ale i fyzické osoby, které mají u společnosti Makro vytvořený účet. Případně, pokud letáky Makro nenabízí vše, co by zákazník potřeboval, nabízí se mu PENNY leták s podobnou nabídkou.

O obchodu

Makro Cash & Carry jsou známá obchodní centra v České republice, která se pyšní především svou velikostí a opravdu širokým sortimentem. Makro bylo založeno jako dceřiná společnost firmy SHV Makro, ovšem od roku 1998 převzala veškeré velkoobchodní aktivity v Evropě firma Metro AG. ČR Makro Cash & Carry nabízí velkoobchodní prodej širokého sortimentu potravinářského i nepotravinářského spotřebního zboží výhradně registrovaným zákazníkům, což jsou podnikatelské subjekty, obchodníci a další subjekty jako nemocnice nebo školy. Registrace probíhá tak, že je fyzickým i právnickým osobám vystavena Makro karta, kterou pak při vstupu do prodejny předloží. Na jméno držitele je možné vystavit maximálně 5 zákaznických karet.

Co je Makro?

Makro je mezinárodní řetězec velkoobchodních prodejen, který je zaměřen na podnikatele. Poskytuje širokou škálu produktů a služeb pro firmy a podniky různých odvětví, včetně restaurací, maloobchodních prodejců, hotelů, kaváren, cateringových společností a dalších. Makro nabízí produkty jako potraviny, nápoje, kancelářské potřeby, elektroniku, nábytek, technické vybavení a další zboží potřebné pro provoz podniků, jako jsou například Makro matrace. Firma je známá svými velkoobchodními cenami a širokým sortimentem. Pro zákazníky, kteří chtějí nakupovat v Makru, platí požadavky na registraci a členství, které je určeno pro profesionální zákazníky. Makro je součástí mezinárodní skupiny METRO AG a má pobočky v několika zemích po celém světě.

Kdo může nakupovat v Makru?

Makro je velkoobchodní řetězec, který je primárně určen pro podnikatele. Typicky se ke kupujícím řadí:

  1. Maloobchodní prodejci: Obchodníci s potravinami, restaurace, kavárny a bary mohou nakupovat v Makru pro zásobování svých podniků.
  2. Firmy a podniky: Různé firmy a podniky využívají Makro k nákupu potřeb pro svou provozovnu, od potravin po kancelářské potřeby a technické vybavení.
  3. Hotelová a ubytovací zařízení: Hotely, penziony, hostince a jiná ubytovací zařízení mají v Makro možnost pořídit potřebné zboží pro své hosty.
  4. Cateringové společnosti: Společnosti specializující se na catering a přípravu jídel pro různé události mohou také využívat Makro.

Je důležité poznamenat, že pro vstup do Makra potřebujete členství, které je určeno právě pro podnikající zákazníky.

Kdo vlastní Makro?

Makro je velkoobchodní řetězec vlastněný německou společností Metro AG. Metro AG je jedním z největších mezinárodních velkoobchodních a maloobchodních koncernů na světě, který působí ve více než 30 zemích. Společnost se zaměřuje na poskytování širokého sortimentu produktů a služeb pro profesionální zákazníky, včetně restaurací, hotelů, maloobchodních prodejen a dalších podnikatelů.

Další obchody

Již jste viděli všechny letáky z obchodu Makro? Nevadí, u nás naleznete akční nabídky z dalších obchodů. Stačí kliknout na logo některého z níže zobrazených obchodů a zobrazí se vám všechny jeho akční letáky a nabídky.

Lidé hledají také

Leták PENNY Leták Kaufland Leták Lidl Leták Albert Nový leták Tesco Leták BILLA Leták Globus Leták Biedronka Leták NORMA Leták COOP Leták hruška Leták JIP Leták Albert supermarket Leták Albert hypermarket Leták Terno Leták FLOP Zeman akce Leták Trefa