LetakAkce CZ

Letáky | Ostatní | KiK

Kik leták

Kik

10.06. – 10.07.2024

Zobrazit leták
Kik

06.05. – 06.06.2024

Zobrazit leták
KiK

12.05. – 19.05.2024

Zobrazit leták
Kik

06.05. – 12.05.2024

Zobrazit leták
KiK

08.04. – 08.05.2024

Zobrazit leták

Expirované letáky KiK »

Letáky KiK i ve vašem městě

KiK Praha KiK Brno KiK Ostrava KiK Plzeň KiK Liberec KiK Olomouc KiK České Budějovice KiK Hradec Králové KiK Ústí nad Labem KiK Pardubice KiK Zlín KiK Havířov KiK Kladno KiK Most KiK Opava KiK Frýdek-Místek KiK Jihlava KiK Karviná KiK Teplice KiK Chomutov KiK Karlovy Vary KiK Děčín KiK Jablonec nad Nisou KiK Mladá Boleslav

KiK leták

Zdrojem informací o tom, jaké zboží se nachází na prodejnách ve slevě, je KiK akční leták, dostupný v online podobě právě zde, na MrOferto, stejně jako na internetových stránkách společnosti nebo v papírové podobě na prodejnách. Ačkoliv společnost provozuje KiK eshop, není možné na něm zboží zakoupit, slouží pouze jako zdroj informací. Chce-li tak zákazník využít nabídky z letáku KiK, musí navštívit některou z prodejen umístěných napříč celou ČR. Zejména koncem sezóny není akční leták KiK jediným zdrojem výhodných nabídek. O spoustu cenových zvýhodnění se totiž v tomto období postará i KiK výprodej, který se nejčastěji vztahuje k oblečení. KiK leták aktuální vychází zhruba jednou do měsíce. Zákazníci tak mají dostatek času na to, aby si promysleli, jaké KiK akce chtějí využít.

Nabídka zboží je opravdu rozmanitá, kupující zde najde věci od oblečení přes hračky pro děti až po KiK dekorace, oblíbené především v souvislosti s Vánocemi. Případně, pokud zákazník shání něco, na co zrovna leták KiK aktuální slevu nenabízí, může se porozhlédnout se u konkurence. Skvělý může být PEPCO leták, v němž se nachází obdobný sortiment jako právě v letáku KiK. Oblíbenou variantu představuje KiK leták PDF, který si mohou zákazníci snadno stáhnout z MrOferto a mít tak nepřetržitý přehled o probíhajících akcích. Ve verzi PDF je dostupný také Makro akční leták, v němž se mnohdy také nachází akce na podobný sortiment, jako nabízejí prodejny KiK. Obvykle je ke konci platnosti aktuálního letáku k nahlédnutí i KiK leták příští týden, který se od toho aktuálního liší pouze v obsažených akcích.

O obchodu

Označení KiK se vztahuje k německému prodejci, který svoji působnost z Německa postupem času rozšířil do několika států Evropy, a to i do Česká republiky, kde se tak často můžeme setkat s označením KiK CZ. Na českém trhu KiK vystupuje od roku 2007 a nyní provozuje více než 200 kamenných prodejen. Kompletní nabídka dostupného zboží je vždy k nahlédnutí na KiK eshop CZ, kde však není možné uskutečnit nákup. Společnost KiK eshop provozuje jenom pro informativní účely. Stejně je na tom také společnost Action, u níž lze Action obchod leták využít taktéž pouze v kamenných prodejnách, nikoliv na eshopu.

Sortiment KiK zahrnuje cenově dostupné oblečení, obuv a různé doplňky pro celou rodinu. Dále společnost často nabízí sezónní zboží, sportovní potřeby a v nabídce nechybí ani hračky nebo kosmetika. Zlevněné hračky a bytové doplňky se obvykle nachází také v letáku TEDi. Firma KiK se zaměřuje na cenově dostupné produkty, a proto se snaží poskytovat široký sortiment za konkurenceschopné ceny. O tom, jaké zboží je aktuálně k dispozici, informuje buď KiK online shop, anebo kamenné prodejny.

KiK otevírací doba

Nejčastěji jsou KiK prodejny otevřené od 09:00 do 20:00 každý den. Není to však pravidlem, proto je dobré konkrétní otevírací dobu vybrané prodejny zkontrolovat na internetových stránkách společnosti. Ke změnám může docházet během státních svátků a stejně tak otevírací dobu KiK ovlivňuje fakt, zda pobočka stojí samostatně, anebo je součástí obchodního centra.

Má KiK e-shop?

Společnost KiK provozuje kromě kamenných prodejen také e-shop, na kterém však není možné uskutečnit nákupy. KiK e-shop slouží pouze jako zdroj informací o dostupném zboží, konkrétních adresách prodejen, jejich otevírací době a dostupném sortimentu. Stejně tak lze na internetových stránkách obchodu najít kontaktní údaje.

KiK prodejny

Prodejny KiK se nachází napříč Českou republikou. Některé stojí samostatně, jiné jsou naopak součástí obchodních center, na základě čehož se různí také otevírací doba KiK. Mezi nejnavštěvovanější KiK pobočky patří ty ve velkých městech, jako je KiK Praha, Brno nebo Ostrava. Stejně tak se ale prodejny nachází v menších městech, jako je například Česká Lípa.

Další obchody

Již jste viděli všechny letáky z obchodu KiK? Nevadí, u nás naleznete akční nabídky z dalších obchodů. Stačí kliknout na logo některého z níže zobrazených obchodů a zobrazí se vám všechny jeho akční letáky a nabídky.

Lidé hledají také

Leták TEDi Katalog Dráčik Akční leták Auto Kelly Knižní klub sleva Pompo katalog BANQUET akce Katalog Tupperware Kitos leták